Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční mejdan

18. 12. 2010

                             VÁNOČNÍ MEJDAN

 

Moje hlava, vypněte tu sbíječku. Teda co já proboha včera vypil a jak jsem se vůbec dostal domů. Raději jsem ani neotvíral oči. To by mi pak hlava praskla úplně. Snažil jsem se znovu zavrtat do deky a znovu upadnou do spánkového komatu. Ale jak jsem se pohnul tak mi mozek konečně sdělil, že něco není jak má být. Ruce co  mně objímali a hlavně, že těch ruk bylo nějak moc. A já byl nahý.

„Sakra, kdo jste?“ a když jsem otevřel konečně i oči „a kde jsem?“

tohle rozhodně nebyla moje postel natož můj mini byt. Ležel jsem na obrovské posteli a z každé strany mně objímal chlap. Teda spíš nádherní chlapi. A taky byli nazí. Teda co jsem zpoza deky viděl no a o tom zbytku jsem raději ani nepřemýšlel.

„Spi, ještě není tolik hodin“ zamumlal ten černovlasý. Jeho ruka se víc omotala kolem mého pasu a snažil se mně přitáhnout zpět do náruče.

Já vystřelil jako když hlásí poplach.

„auuu“ tak tohle nebylo dobrý nápad. Hlava mi už i tak třeštila a k tomu se přidala i bolest ze zadní části těla. „to snad ne, já jsem nemohl….. bože co se večer dělo??“

„no byl jsi včera úžasný, někoho tak vstřícného jsme ještě nepotkali“ to se konečně ozval i ten druhý. Při pohledu na něho mi vynechalo srdce. Teda ty jeho modré oči mně dostali a to vrabčí hnízdo z blonďatých vlasů ve kterých měl sem tam zelenkavý proužek bylo fakt něco.

Hm já tady snad ještě začnu litovat, že si nic nepamatuji.

„vstřícného??? Jak vstřícného??“ to, že jsem měl sex s nimi mi už určitá část mého těla sdělila,ale i tak mně to děsilo. Sice jsem už jednou spal s klukem,ale ani jeden jsme tenkrát pořádně nevěděli co dělat tak to podle toho dopadlo. No od té doby jsem k tomu znovu nenašel odvahu. Sice mně muži přitahovali, to že mně nezajímají ženy jsem zjistil brzo,ale nějak jsem neměl odvahu to zjišťovat na každém kroku.

„no, že zvládneš nás dva naráz. Sice jsi byl krásně úzký,ale nádherně uvolněný. A to jak se ti to líbilo bylo i slyšet“ tak teď jsem byl červený až za ušima.

Teď  mi došlo, že celou tu dobu tu stojím nahý a jim poskytuji hezký výhled. Popadl jsem nejbližší kus oblečení. Naštěstí to byla košile. Ne sice moje,ale dostatečně velká, že jsem ji měl až po kolena.

„hm moje košile ti fakt sluší, klidně si ji nech. I když bez ní vypadáš lépe“ ozval se ten černovlasý. Teď už oba seděli na posteli a koukali ně mně jak na kus moc dobrého žvance.

„kdo jste a kde to jsem?“ musel jsem konečně zjistit s kým jsem to vlastně spal.

„ááá chlapec je zvědavý“ „nejsem žádný chlapec, je mi už 25 let vy, vy, vy….“ Hm tak na ně jsem rozhodně neměl.

„ Tak dobře já jsem Milan a ten blonďatý ďáblík je Mirek a ty pokuď jsem včera pochopil jsi Michal viď?“ koukal jsem na ně jak na zjevení.

„hele to je dobrý. 3M tedy my jsem dobrá parta“ začal se smát Mirek

„nejsme žádná parta a kde mám oblečení. Tady už nezůstanu ani minutu“

začal jsem po podlaze hledat své věci,ale nenašel jsem ani jediný kousek. Všude leželi jejich věci,ale moje se prostě propadli do země.

„kde je mám?? Kam jste je dali?“ ti dva propukli v hlasitý smích

„ty si fakt nic nepamatuješ??“ zeptal se Milan

„ne to bych se asi neptal no ne!“ už mi docházela trpělivost. Hlava mě bolela jak čert, žízeň jsem měl jak na sahaře a o zadku jsem se ani nezmiňoval. Ten bolel jak čert.

„no tvé věci budou asi v předsíni. Začal si je sundávat už tam. Sem si už došel bez nich a že bylo na co se dívat“ s úsměvem říkal Mirek.

Zůstal jsme na ně koukat z otevřenou pusou. Ach bože, co já jsem prováděl. No fakt tak striptýzem jsem začal. Už v životě nevypiji ani kapku alkoholu. Přísahám.

Otočil jsem se na patě a popadl první kliku co jsem viděl. Otevřel dveře a ocitl se v koupelně. No bezva tak tohle chodba rozhodně není. Ale když jsem tam vešel tak se ozval můj močový měchýř. Sakra. Zabouchl jsem dveře a když chtěl zamknout tak jsem zjistil, že nemají klíč. No to je bezva. Honem jsme přikročil k záchodu a urychleně vykonal potřebu. Teda cítil jsem se hned lépe. Po přikročení k umyvadlu jsem se až zděsil když jsem se uviděl v zrcadle. Vlasy vypadali jak po hurikánu a to nejhorší na krku mi svítili doslova dva výstavní cucfleky.

„já vás zabiji“ vyletěl jsem z koupelky jak blesk

„copak se stalo?“ zeptal se Milan „hm myslím, že si všiml našich značek na krku“ odpověděl Mirek.

„všiml, to nejde přehlédnout. Tak vysoko límec od košile nesahá. V práci budou mít z toho velkou srandu.“ Hleděl jsem na ty dva jak na trest z nebe. A oni si zatím v klidu hověli na posteli.

„no museli jsme si tě nějak označit. Teď už patříš k nám.“ Řekl Milan.

„hele nepatřím nikomu. Jdu si najít věci.“otočil jsem se a zkusil druhou kliku. No než jsem na ni sáhnul tak jsem se ocitl ve vzduchu a sotva jsem se nadechl k protestu tak jsem skončil znovu na posteli.

„lež klidně, podle toho jak chodíš tak se musím kouknout jestli jsme ti v noci moc neublížili“ promluvil Milan

„jak kouknout? Jsem v pořádku. Chci domů“

začal jsem protestovat. Ale to mě už povalili na břicho a Mirek mi chytl ruce.

„klid. Milan se jenom koukne. Má tu i šikovnou mast. Jestli jsme tě zranili. I když v noci jsi neprotestoval.“ Začal jsem se škubat,ale měl větší sílu než jsem čekal. „psst je doktor, ví co a jak“ šeptal mi Mirek do ucha.

To už jsem cítil jak mi Milan vyhrnuje jeho košili a pod břicho vložil polštář. Připadal jsem si teď jako na výstavě. Ucítil jsem jeho ruce na svých půlkách. A něco studeného se dotklo mého otvoru. Bolelo to,ale když začal tu mast rozmazávat tak už to nebylo tak hrozné. Už jsem si myslel, že to skončilo,ale to jsem ucítil jak proniká prstem dovnitř.“nééé, tam už to není třeba“ začal jsem ještě víc protestovat. Ruce mi držel Mirek a začal mi k tomu ještě ožužlávat ucho. Teda tohle je moje slabé místo. Doslova jsem cítil jak mi naskakuje husí kůže. Při tom jak mi Milan rejdil prstem uvnitř mě a to co prováděl Mirek bylo už na mně moc. Cítil jsem jak tvrdnu. A ti dva si toho všimli taky.

„ale,ale tady by si to někdo rád zopakoval“ řekl Milan a přidal druhý prst.

Já už jenom tiše sténal. Tak fajn, tohle bylo daleko lepší než co si vůbec pamatuji a že si teda nepamatuji tu noc mně fakt začalo štvát. Ti dva byli neuvěřitelní. Mirek mi ožužlával ucho a prsty začal mnout bradavku.

„to,to….ne…. já..“ no můj pokus o zastavení přišel nazmar. Mé tělo už se jim zcela vzdalo. Milan přidal třetí prst a já se začal pohybovat proti němu. Už jsem to nemohl vydržet. Když jsem chtěl promluvit tak najednou prsty zmizely. Cítil jsem se prázdný,ale bylo to jen na chvíli. To se Milan přesunul a otočil mně na bok. Ze zadu se ke mně přitlačil a já ucítil jak mi jeho penis tlačí na dírku. Chtěl jsem to tak moc, že jsem se k němu víc přitlačil. „pomalu, není kam spěchat“ zašeptal mi do ucha Milan. A to jsem ucítil jak víc do mě proniká. Nedokázal jsem zadržet sténaní. Bylo to úžasné. To jak mně vyplnil mně málem poslalo na měsíc.

Když jsem se chtěl podívat kam zmizel Mirek tak jsem ucítil ústa na svém penisu. První to bylo takové lehké políbení a najedou mě pohltilo horko a Milan se začal pomalu pohybovat. Tak tohle bylo už na mně moc. Mirek mi jazyk prováděl neuvěřitelné věci a Milan to ještě dokonal tím jak narážel na moji prostatu. Ten hrbolek uvnitř mě byl jako spínač neuvěřitelné slasti.

Než jsem cokoliv stačil říct,abych Mirka upozornil, že to už nevydržím tak jsem vybuchnul. Mirek to začal polykat a Milan za mnou mně následoval. Cítil jsem uvnitř sebe jeho teplo. Zřejmě jsem na pár minut odpadl. Když jsem se vzpamatoval tak Milan mě vlhkým ručníkem utíral a Mirek hladil ve vlasech.

„já, no to …“ nedokázal jsem říct, že to byl nejlepší sex jaký jsem zažil. Ti dva na mně stále koukali jak na svatý obrázek.

„bylo to skvělé. Nikdy jsme nezažili nikoho kdo by na nás tak reagoval. Tebe se jenom dotkneme a hoříš jak pochodeň viď?“ mrkl na mě Milan

„jo, jsi fakt báječný. Nechceš s námi zůstat. Byt máme obrovský a postel taky“ usmál se na mě Mirek

„zůstat? To přece nejde. Neznám Vás.“Začal jsem drmolit. Bože, jak já bych tu chtěl s nimi navždy zůstat. Ti dva, no musím se přiznat. Zřejmě sem se do nich obou zamiloval sotva jsem otevřel oči. Nebo už možná ten večer co jsem je potkal a díky alkoholu si ten pocit vůbec nepamatuji.

„no já jsem Milan a jsem doktor na chirurgii tady v nemocnici, Mirek je bratr tvého šéfa tak proto jsme byli na tom vánočním večírku. Mirek je novinář, měl o něm napsat nějaký článek do novin. Jeho bratr ho tam kvůli tomu pozval no a já šel s ním.“

„no já nevím“ začal jsem uvažovat co by to bylo najednou bydlet s těmi dvěma.

„víš co, nechceme tě nutit. Zkus to a když to bude klapat tak za měsíc se nastěhuješ natrvalo, nezkusíme to?“ navrhl Mirek

„hm dobře,ale já musím chodit do práce nemohu se tam ráno jakž takž dobelhat, vy dva by jste mě brzo zničili“ smířlivě jsem souhlasil. Bylo mi s nimi nádherně a babička vždy říkala, že když najdu tu správnou osobu se kterou se budu cítit šťastný tak ať chytím příležitost za pačesy a nepustím ji. No babi jsou sice dva,ale já jsem fakt šťastný.

 

Za měsíc jsem se odhlásil z nájmu a přestěhoval se ke svým dvěma příšerkám. Nikdy předtím jsem se necítil milován a rozmazlován tak jako nyní.

 

 

012.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

..................

(Rhea, 28. 2. 2012 20:39)

Tak tohle mě fakt pobavilo. Skvělý. :-)

:D

(Nixerwil, 25. 11. 2011 9:13)

hele, tak tohle je fakt mazec :) tohle je dobrý, co třeba poráčko? :D

.................

(Rhea, 9. 8. 2011 18:00)

Tak tohle bylo skvělý. (uznalé mhhhh...)

kraaasa~_~

(Ilay^^, 3. 6. 2011 7:45)

Tohle bylo vážně něco úžasného. Tak jak nemám v lásce trojičky tak tohle bylo nejdokonalejší co jsem zatím četla. Akorád jsem nepochopila tu poslední větu, že už se nikdy necítil milovaný.... Nejspíš jssm to špatně pochopila a bylo to vazne krasne těším se až si od tebe přečtu další povídky. *-*

Re: kraaasa~_~

(bacil, 8. 6. 2011 8:35)

Jé no takhle to dopadá, když to po sobě čtu,ale neopravím pořádně. Ten konec jsem opravila. Holt já to v hlavě měla,ale nenapsala. Dík za upozornění :-)))

...

(kami, 27. 5. 2011 18:49)

To bolo obsahovo veľmi, ale veľmi vydarené. Teší ma aj yaoi obrázok (nie je to náhodou Akatsuki)? Ale príbeh bol naozaj dobrý. Do takých dvoch chlapov by som sa zamilovala aj ja a veľké plus je aj za mená, skôr sa stretávam s rôznymi cudzími, ktoré sú v podstate v príbehu neopodstatnené. Veľmi sa mi to páčilo.

.....

(samba, 25. 12. 2010 12:54)

Má drahá je opravdu škoda,že tak málo píšeš.Tohle čtu po třetí a pokaždý mě to dostane.To víš, že se těšim na pokráčko Š.A ale když se nedaří tak budu doufat , že někdy snad? A v tom případě by si mě mohla potěšit další jednorázovkou.Díky

opožděně

(zuzi, 26. 12. 2010 8:54)

takže souhlasim se sambi my dvě máme radost ze všeho co napíšeš takže by si mohla napsat ještě něco já teda budu moc ráda
PS:doufám že si měla hezké vánoce a přeju ještě lepšího silvestra