Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školní akce (YA)- (pozastaveno)

Příspěvky

15.kapitola - Sprcha

20. 7. 2011

Tak já vím, že je tu další kapitola po strašně dlouhé době,ale mám konečně fungující pc a i nestávkující připojení k netu.

Kapitola je to děsně mini krátká,ale jestli ví někdo jak přepisovat z poznámek a přitom neměnit děj tak sem s nápady. Přepisovala jsem to několikrát a stejně je to jiné než na papíru. A moc se omlouvám. Nejsm moc dobrá v popisování hm *erotických* scén.

Kapitolu věnuji všem trpělivým čtenářům. A hlavně zuzi,Ilay^^, kami a samba. Bez Vás bych to tu už dávno vzdala.

+15 no netuším podle jaké statisky se dává omezení takže to dávám odhadem. I když už i daleko mladší mají víc zkušeností než jak se říká lidé s občasnský průkazem

 

14.kapitola -Bratr

8. 6. 2011

Tak mám konečně dopsanou další kapitolu. Seznámím Vás s dalšími postavami. Kapča je krátká,ale snad se bude líbit.

Věnuji ji všem čtenářům a hlavně sambi,zuzi,kami,Ilay a Vee Girl_xP za Vaše nádherné komentáře. Věřte tomu nebo ne,ale nebýt vás tak vůbec tahle kapitola neexistuje. Jste jediní, kteří mně dokážete dokopat k napsání další. Takže smekám protože je to opravdu fuška. Znám se jsem od přírody děsně leniivý člověk.

PS: jako vždy, co neopravil word to holt přežilo. Sice jsem to po sobě četla,ale i tak jsem už i po několikáte našla pár nesrovnalostí. Takže klidně upozorněte. Zrovna nedávno jsem takhle upravila konec mé jediné jednorázovky. Vynechala jsem tam jedno slovo a už to nedávalo smysl a já si toho vůbec nevšimla. Tímto děkuji Ilay za upozornění.

 

13. kapitola Dotek

2. 5. 2011

Tak je tady další kapitola. Je sice velmi krátká(spíš pidi kapitola),ale snad potěší. A teď uvidíme co Zach a Ken dál zažijí.

No věnuji ji všem kdo ještě se mnou nestratili trpělivost. Samba, Zuzi a Vee Girl_xP a další co tady kouknou.

No kdy bude další kapitola je u mně doslova ve hvězdách. Holt jsem víc vášnivá čtenářka než pisatelka. Takže hooodněě trpělivostí budete asi muset mít se mnou nadále.

PS. chyby jsou, byly a holt ještě budou

 

+15 no napsat to holt musím (sice se tam až tak moc nic neděje)

 

12. kapitola Pátek

1. 5. 2011

Takže tahle kapitola se tu nakonec úkázala jenom díky tomu, že mně Samba doslova nakopla. Já vím jsem děsná. Když já pokračovala,ale v písemné formně do bloku. Jenom pak kde vzít čas to tu přepsat. Ale udělám něco co snad přežijete a to, že tu vložím po sobě dvě kapitoly. Dnes jednu a zítra další.

Takže Sambi je to pro tebe za to, že i když jsem fakt děsný člověk ve psaní tak mi bude odpuštěno

 

PS: jak vždy je tam tuna chyb tak snad to přežite. Co neopravil word to tam holt zůstalo.

 

11 kapitola - V baru

23. 2. 2011

Tak je tu další kapitola je děsně krátká,ale snad se i přes to bude líbit. Pc je tak napůl spravený takže čekám, kdy zase zahlásí nějakou chybu. No je to už holt stařeček.

Sambi děkuji za to, že věříš. No já se opravdu snažím tuto povídku dopsat. Jenom jsem nějak zmrzla na jednom bodě.  Takže tato kapča jsem pro všechny věrné a i pro ty co se jim snad trochu líbí

Ps: jako vždy chyb je tam mraky takže sorry

 

10. kapitola - Bláznivý den

15. 11. 2010

Tak je tu další kapitola. No za ukončení se fakt omlouvám,ale můžu slíbit, že další bude rozhodně zajímavá. Takže pro mé věrné Sambi a Zuzi. Přeji krásné počtení a doufám, že se to bude i nadále líbit.

Jako vždy chyby raději nehledat.

 

9.kapitola - Laboratoř

15. 9. 2010

Takže dopsala jsem další kapitolu. No teda spíš několikrát přepsala. Zuzi díky tomu tvému *zvrhlému pohledu* no snažila jsem se potěšit tvou dušičku a taky díky komentáři od Sambi. Myslím, že to jak jsem se dokázala dokopat vůbec k deváté kapitole je jenom zásluha vás dvou. Takže velké poděkování Vám dvěma a přeji krásné počtení.

Varování. Chyby nehledat. Já už to vzdala.

 

8. kapitola -Plán první

2. 9. 2010

Tak další kapitola. Doufám, že se bude líbit. No Zuzi slibovaná kapitola je tady tak jak jsem slíbila no s další to bude horší. Mám teprve dvě věty :-D

+12

 

7.kapitola -Šéf

2. 9. 2010

Takže jsem se dokopala k daší kapitole. Je pro mé dvě velmi milé  komentující čtenářky: samba a zuzi. Tahle kapitola je trochu krátká,ale mám pro vás milé zdělení.Brzo tu bude další kapitola. Mám ji skoro hotovou. Tak přeji hezké čtení a jako vždy pravopis ignorujte. Mám ho děsný naštěstí mám v pc ukazatel pravopisu a i přesto zjišťuji, že mi nějak ty písmenka vždy zmizí.

 

 

6.kapitola - Málem....

26. 8. 2010

Teda vím, že je to děsně krátké. Když já mám sice nápadu hodně,ale čas na psaní žádný. Takže to věnuji všem kdo to čte a neděsí se. Snažím se to jakž tak upravovat,ale  i tak si myslím, že tam je docela dost chyb. Takže je prostě ignorujte.