Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klidně mně ukamenujte :-)

10. 10. 2012

Jsem děsná, hrozná. Ale zřejmně jsem se přecenila. Jako vášnivá čtenářka jsem si zkusila něco napsat,ale přecenila jsem své síly.Takže se všem moc omlouvám.

Číst báječné příběhy je opravdu něco jiného než je psát. Nejde o to, že by nápady došli. Těch jo víc než dost,ale sednout si a napsat aby dávali smysl je fuška. Tímto se klaním všem kdo píšou a přidávájí v pravidelných intervalech. A ještě dokáží vymýšlet další a další zápletky.

Uvažovala jsem že to tu zabalím když mi došel email o tom, že jsem se dlouho nepřihlásila. Ale díky neuvěřitelným komentářům to neudělám. Pokusím sem tam něco napsat,ale jak jsem na vlastní kůži zjistila, tak rozhodně žádné kapitolové povídky. Já se v nich dokáži tak zamotat, že pak nevím kudy kam.

Zkusím se někdy dokopat a dokončit můj jediný pokus o kapitolovku. A snad když se blíží chladnější dny tak i budu mít čas napsat nějakou tu jednohubku,ale já už raději nic neslibuji. Pak mně to mrzí víc jak vás co tu ještě vydrželi a sem tam sem nakouknou.

Jako poděkování jsem přidala pár obrázků(ve fotogalerii) co jsem našla na netu. Bohužel už nevím kde,ale snad se nikdo zlobit nebude :-)

Děkuji a pokuď někdo moc rád píše a nemá žádné nápady tak já jich klidně několik dodám. Jak říkám nápadů na povídek je dost.

Ahoj váš bacil

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(kami, 5. 2. 2013 9:31)

Poteším sa, ak ti niečo príde na myseľ a podarí sa ti to dať zase na papier. A to, že ťa prešla slina k písaniu, nech ťa netrápi, máme to každý a nejde o to, či si začala ako čitateľ alebo "spisovateľ". Budem sa teda tešiť na jednorazovky, tie sú občas omnoho lepšie ako siahodlhé "eposy".

ooOoo

(Nade, 11. 11. 2012 0:54)

Netřeba kamenovat. :-) Naprosto tvůj postoj chápu. Taky jsem tak začínala. Jako vášnivý čtenář jsem se jednou nechala strhnout a vrhla jsem se na psaní. Není to tak snadné jak to vypadá, a když pomine počáteční euforie, člověk se občas musí doslova nutit do psaní. Ale tím to celé ztrácí kouzlo.
Navíc člověk nemá vždycky náladu, čas, možnosti, inspiraci...
Zatím mi to (až na drobné výpadky) funguje a tak si držím palce, abych vždy dokončila to, co začnu.
Takže ti přeju, abys i ty občas chytila vítr a... (No moc nekoukej. Jednám čistě ze sobeckých důvodů, protože si ráda dočtu rozjetý příběh.) :D :D
Měj se krásně!

Re: ooOoo

(bacil, 12. 11. 2012 21:17)

Díky Nade. Mně děsně baví vymýšlet příběhy,ale když sednu ke klávesnici tak mám prostě vymeteno. Nula, prázdno. Někdy si říkám, že kdybych to snad nahrála a někdo přepsal tak dokážu i tu moji jedinou kapitolovku dopsat. Haaa.
No já teda budu doufat v menší uragán a snad konečně dopíšu aspoň pár z těch rozepsaných jednorázovek co jsem v pc začala :-) Možná to stihnu ještě v tomto století :-D
Takže moc dík za podporu :-D a snad tvůj "sobecký důvod" splním a dopíšu toho mého sirotka. Taky totiž nesnáším nedopsané povídky a že jich znám spousty a spousty :-(((((