Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vykecávky

Tak jak to vypadá tak v nejbližší době budu muset dát pc na celkovou opravu.  To bude moje smrt. No aspoň zjistím jak velký závislák jsem na netu a povídkách (hoooodně velký) no snad do té doby stvořím další kapitolu k mé jediné kapitolové povídce.

Zkoušela jsem další jednorázovku,ale zase z toho vzniká další kapitolovka takže ji zveřejním až budu mít buď více kapitol neboj ji úplně dopíšu. Holt se znám a vím jak by to tady dopadlo. Myslím, že pro mně bude úspěch dopsat Školní akci. Jsem ráda, že tady vydrželi vůbec ti co tu čtou od samého začátků. A tímto jím všem moc děkuji za krásné komentáře. Hlavně Samba ta mně fakt dokáže nakopnout a já sklopím uši a jdu napsat další kapitolu. Taky děkuji za komentáře Zuzi a dalším. No věřte nebo ne tak jsem ani netušila, že se někdy vůbec rozepíšu.

Tímto se moc omlouvám, že mi to někdy trvá (holt někdy jsem v půlce kapitoly a nevím jak dál) V hlavě mám představu co bude dál,ale jak to dostat na papír to mi je někdy záhadou. Neslibuji, že se polepším. Holt se znám,ale snažit se budu. Tím vám popřeji hodně trpělivosti s mojí maličkostí a těm co zde zanechávají komentáře ještě jednou moc moc moc děkuji

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(kami, 31. 5. 2011 19:04)

Tak fajn. Môj prvý komentár ignoruje a venuj svoju celú pozornosť tomuto.
Ty nemôžeš dať do opravy počítač, kami nemá potom čo čítať. :( Už všetko prečítala, všetko okomentovala, plus sa priznáva, že v záchvate eufórie, ktorá ju z tých dvoch ešte neopustila, dovolila som si na poviedku Školní akce odkázať krátkym článkom.
Prosím, prosím, nech je tu niekedy aj ďalšia kapitola, kami to nevydrží.

Re: ...

(bacil, 31. 5. 2011 21:17)

Budu se snažit,ale jsem teď v půlce další kapitoly a nechtěj ani vědět kde jsem se zasekla. Chudák Ken teď doslova stojí a netuší co ho čeká bohužel stejně jsem na tom i já. Jsem ráda, že se ti povídka líbí. Nidky jsem netušila, že získam tak báječné čtenáře :-D

...

(kami, 31. 5. 2011 13:22)

Nemať počítač a nečítať poviedky je asi jedna z najkrutejších vecí dnešného sveta. Ale zase, ak sa na to pozriem zo svojej stránky... budem mať viacej času dobehnúť celú kapitolovú poviedku zatiaľ, čo budeš indisponovaná, ale aj tak je to smutné. Ale teším sa na to, čo bude. :)