Jdi na obsah Jdi na menu
 


11 kapitola - V baru

23. 2. 2011

11. V baru

 

Protlačili jsme se do jednoho boxu na začátku. My díky osvětlení v něm nebyli skoro vidět,ale zato každý kdo vešel jo. Což se nám hodilo. Sotva jsme sedli tak se u nás objevil sporadicky oblečený číšník. No ty jeho pidi kraťasy bych jako oblečení nenazval. Když si Zach všiml,  že si číšníka prohlížím tak mi položil ruku na stehno. „hm copak tě na něm tak zaujalo?“ zašeptal mi do ucha. No mně už jenom stačilo to jak mi dal ruku na stehno v té chvíli přestal číšník existovat. „Hm no jenom přemýšlím jestli se tu vůbec ředitel ukáže. Nemíním ho nahánět po každém takovém klubu“ a u číšníka jsem si objednal kolu s ledem. Ten led budu dnes ještě potřebovat. Jestli se ke mně Zach tak bude ještě chvíli tisknout.

„No ve škole jsem si nahlásil od pondělí dovolenou na celý týden. Dnes je čtvrtek takže zítra vyřídíš papírovaní jak ho chytíme dnes a v sobotu odjíždíme“ co to nemyslí vážně. On už to naplánoval a jak si může být tak zatraceně jistý, že dnes ředitele dostaneme. „To nemyslíš vážně. Ještě jsme ho ani nechytili a ty už plánuješ!“  doslova jsem zuřil. On si snad myslí, že si tu ředitel nakráčí jako by nic. Ha stejně si myslím, že ho bude hezkých pár dní hledat. „píp,píp“ a sakra vysílačka. „co to bylo?“ zeptal se Zach.

„Pst to Mirek. Zřejmě venku viděl ředitele. Nesmí mě tu zahlédnout, než dorazí posily.“ Zamumlal jsem a otočil se tak abych nebyl vidět a sám viděl ke vchodu.

„hele už je tu. No nevypadá zrovna, že by si dělal starosti s tím, že ho policie hledá“ řekl Zach.

„no musíme zajistit, aby tu tak 5 minut vydržel. Což myslím, že nebude problém. Jenom nás nesmí poznat. Sakra měl tu jít někdo koho nezná.“ Hm tak tohle mi mělo dojít už venku. No už se nedá nic dělat. Teď jenom hlídat kde je a nepřitáhnout moc pozornosti.

„pojď ke mně. Já na něho dobře vidím,ale když se budu koukat jeho směrem mohlo by to být nápadné i když jsme v pološeru.“ Zašeptal Zach

„Co chceš dělat?“ no a než aby mi odpověděl tak se usmál a začal mně líbat. Ach bože tohle není nejlepší nápad. Už teď jsem měl problém zůstat v klidu a jeho rty a jazyk mi to opravdu neusnadnily

„pss, teď na něho dobře vidím a nejsme tady tak nápadní. Každý se tu líbá. Tak se uvolni a užij si to. Doma mi pak klidně můžeš dát zase kázaní. Jo?“ a vrhl se mi na ušní lalůček. To jak ho první ofoukl a pak jazykem polaskal bylo už na mně moc. Sjel sem si rukou do klína. Nemohl jsem to vydržet. Sotva si všiml co dělám tak mi odstranil ruku a dal tam svoji. V té chvíli  mi byl nějaký ředitel ukradený. To jak mně třel přes látku kalhot a zároveň líbal na střídačku krk, ucho a ústa bylo víc než jsem snesl a jako puberťák jsem se udělal do kalhot. „ššš to je dobrý, bože netušil jsme jak jsi úžasný když máš orgasmus.“ Zamumlal mi do ucha. Já se snažil popadnou dech. Ještě stále jsem měl před očima hvězdičky. „píp,píp“  a kruci „posily jsou venku tak teď nějak dostat ředitele ven. Tady by mohl něco provést.“ Začal jsem zase naštěstí uvažovat. „hm mám nápad. Ty tu zůstaň a já půjdu za ním. Ví, že jsem gay takže to, že tu jsem mu nepřijde divné. A ne abys nechal na sebe někoho sahat“ pohrozil mi prstem. „hele to není dobrý nápad. Nevíme jestli není náhodou ozbrojený a rozhodně nemíním nechat už na sebe kohokoliv sahat. Potřebuji sprchu a spát. Budu ti krýt záda takže kdyby byl ozbrojený tak zmiz. Mám zbraň tak ho zpacifikuji.“ S tím jsem se upravil a ukázal aby šel. Usmál se na mě a než jsem se nadál tak mě políbil. Začínám si na ty jeho polibky zvykat a co hůř. Budou mi chybět. Sakra jsem policajt na né žádná romantická duše. Kuš. Jde se makat. Hm jenom co se zvednu. Zach se otočil a vydal se směrem k řediteli, který seděl u baru. Došel skoro k němu a poručil si něco u barmana. Viděl jsem jak si ho ředitel všimnul a začal se rozhlížet kolem. Přikrčil jsem se, aby mně neviděl. Když se ujistil, že je tam jenom Zach tak se na něho otočil. Viděl jsem na Zachovi jak hraje překvapeného, že tam potkal svého šéfa. Pozvedl skleničku a něco říkal. Ředitel se usmál a vypadalo to, že si o něčem zábavném povídají. Hm to jsem zvědavý jak ho chce Zach dostat ven. 

V tom se oba postavili, zaplatili u baru a vydali se ke vchodu. Tak tohle se musí Zachovi nechat. Ať už řekl cokoliv tak měl být policistou a ne tělocvikářem. Vysílačkou jsem dal signál kolegům, že jdou ven a vydal s pomalu za nimi. Co kdyby ředitel odhalil co se na něho chystá a chtěl se vrátit. No zkusit to mohl, byl jsem na tuhle variantu připravený. V kapse jsem svíral pistoli. Nechtěl jsem ji vytahovat dřív než bude nutné. Zbytečná panika není dobrá. Pomalu jsem se propracoval ke dveřím a čekal jestli se nepokusí utéct zpět. „píp, píp akce ukončena. Podezřelý zatčen“ tak to bylo rychlé. Vyběhl jsem ven a viděl jak už ředitele nakládají do auta a Zach odpovídá na otázky mému šéfovi.

„ááá tady jsi. Zach říkal, že hlídáš aby se nepokusil vrátit zpět. No chtěl to zkusit,ale tady Zach ho velmi jednoduše zpacifikoval.  Právě se ho ptám jestli by se nechtěl přidat ke sboru. Zkušenosti má, takže by musel složit jenom pár zkoušek.“ Přivítal mně šéf.

„Cože on a do sboru?“ tak to by byla moje smrt. Mít ho ke všemu ještě za parťáka. Zach se jenom usmál a řekl „doufám, že ten týden Kenové dovolené stále platí. V sobotu odjíždíme“

„hele já zatím na nic takového nepřistoupil“ zavrčel jsem na něho

Zach po mě hodil pohledem, rozhlédl se kolem sebe a políbil mě „neboj já tě přesvědčím“ a s tím se ode mě vzdáli.

„Hm hoši tak tohle je na Vás. Kene zítra  na stanici napsat hlášení a pak máš týden dovolené a ty Zachu jestli máš zájem tak po týdnu tě očekávám v kanceláři na vyplnění papíru. Tak zatím dobrou. Jo hoši moc dobrá práce“ s tím se šéf otočil nasedl do auta a odjel.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(kami, 31. 5. 2011 18:43)

Jujú! krásna dovolenka. Čaká nás krásna dovolenka, no to sa veľmi teším. :)

......

(samba, 24. 4. 2011 5:46)

Tak to vzdávám,celkem mě to mrzí. Přibyli ti čtenáři a ani to nepomohlo. Aspoň kdyby si napsala vysvětlení ,cokoliv je lepší než nic.Píšeš dobře a časem by to bylo lepší. Ale to bys musela psát.

Re: ......

(bacílek, 1. 5. 2011 15:01)

nevzdávej to. Já se snažím,ale nejsem schopna to z papíru přepsat sem. Práce, práce a práce. Ale pokusím se zlepšit a jdu vyhrabat ten notes z báglu. Pokračuji v psaní v párci a tam to jde pouze na papír.

jéé

(zuzi, 16. 3. 2011 19:47)

super po dlouhé době jsem sem zavítala a hned kapča doufám že pc už přestane zlobit a ten týden bude určitě moooc zajímavej

________

(Vee Girl_xP, 2. 3. 2011 13:19)

Ahoj, moc hezky napsané. :) Jen tak dál pokračuj..ráda si přečtu další kapitoly.

.....

(samba, 25. 2. 2011 22:49)

No vidíš,holka šikovná.Pěkná kapitolka a na ten jejich týden se moc těšim.