Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. kapitola Dotek

2. 5. 2011

13. kapitola – Dotek

 

+15 no jo

 

Ráno jsem se vzbudil a netušil kde jsem. Ruce co mně objímali mně při pokusu se pohnout přitáhli zpět.

„dobré ráno“ mi zaznělo u ucha. A já si v té chvíli vzpomněl jak jsem včera vyváděl.

„já no omlouvám se za včerejšek. Nechtěl jsem tak reagovat, jenom poslední dny toho bylo už na mně moc. Práce do toho ten převlek ve škole a ty.“ Zamumlal jsem do polštáře.

„jo měl jsem ti říct kam tě na ten týden chci vzít,ale mělo to být překvapení. Netušil jsem, že z toho budeš mít takový pocit.“

Měl bych mu to říct. Jo a asi jak. To mám jen tak vyklopit, že je první se kterým se cítím krásně a první vůbec ve všem. No nepočítám ty polibky na škole, když jsem s jedním spolužákem zkoušeli jaké je to líbat kluka. Ani jeden jsme to neuměli takže to dopadlo divně a já pak už to raději nezkoušel. Jo tak tohle mu říct asi není dobrý nápad.

„nad čím přemýšlíš, úplně jsi ztuhl, no tak nic ti neudělám. Klidně mi řekni cokoliv chceš“

Cítil jsem Zachovi ruce jak mi hladí břicho. Bylo to tak příjemně uklidňující

„no já ještě nikdy to… no…“ v tu chvíli mně Zach přetočil k sobě čelem a políbil tak, že jsem byl bez dechu ještě hodně dlouho

„neublížím ti, to, že jsem první je pro mě dar,ale i pro tebe. Nebudu na tebe spěchat. Sice mám chuť z tebe to oblečení hezky sundat a zlíbat tě celého.“

Jenom jak to řekl tak jsem cítil mravenčení v celém těle. Ach já i přes to jak mně stále děsilo to, že by do mě vniknul tak proti líbaní jsem nic neměl.

„hmm pokuď chceš zatím jenom tohle. Tak hmmm já bych to taky to bral“ no bezva. Za chvíli už budu mluvit jenom ve slabikách.

„opravdu? Nechci na tebe tlačit.“ Zachovi oči mně sledovali s takovou něhou až jsem udělal něco co jsem ani nečekal. Sám od sebe ho políbil a položil ruce na jeho nahou hruď. Páni já si až teď uvědomil, že já jsem komplet oblečený jak jsme přijeli,ale on má na sobě jenom pyžamové kraťasy.

„uvolni se a nech se rozmazlovat“ zašeptal mi do ucha a pustil se do rozepínaní knoflíků na košili. Každé odhalené místo hned prozkoumal i ústy. A já neděl nic jiného než, že si to užíval plnými doušky.

Jeho ruce byli snad všude a ústa je všude následovali. Během chvíle jsem na sobě neměl ani nitku,ale skoro jsem to ani nevnímal. Snažil jsem se popadnout dech po tom co se mnou jeho dotyky dělali.

Byl jsem vzrušený a rozhodně si toho nemohl nevšimnout. Taky že jeho ruce se mně tam dotýkali a pak jsem ucítil mokro a podíval se dolů. Jeho hlavu jsem měl v klíně a jazykem mně doslova lízal. Připadal jsem si jak zmrzlina, kterou se rozhodl ochutnat. S tím, že ho celého  najednou vsál do úst. A to byl můj konec. Byl jsem schopný už jenom sténat a ruce jsem mu vložil do vlasů. Pokračoval v sání a já cítil jak to na mně přichází.

„jásá užžžž ááááá“ a s tím jsem doslova vybuchnul. Zach vše polykal a co nestihl tak slízal. Když jsem se nadechl k další větě tak mně políbil. Jeho jazyk mi začal znovu plenit ústa a já tak ochutnal sám sebe. No byla to velmi zajímavá chuť smíchaná s jeho slinami a jeho vůní.

„já chtěl bych se tě dotknout“ zašeptal jsem a cítil jak zase červenám.

Podíval se na mně a vzal moji ruku do své a přiložil ji na bouli v kraťasech. Když viděl,že mně to neděsí tak mi ji navedl pod látku a já konečně se ho dotkl. Byl tak horký a veliký. Jeho ruka udávala tempo a já sledoval jak přivírá oči a lehce jsem zmáčkl. Tak jak mi to udělal on. Podíval se na mně a vrhl se mi na ústa. Přitom nezapomněl vést moji ruku. Cítil jsem škubání a věděl jsem, že se blíží k vyvrcholení. Chtěl jsem ho ochutnat,ale nenechal mně.

„teď ne, nespěchej. Na tohle budeme mít ještě spoustu času  ááááááá“ a s tím jsem ucítil jak vyvrcholil do mé dlaně.

Bylo to něco neuvěřitelného. Cítil jsem se tak neuvěřitelně, že mně to až zarazilo. Stulil jsem se mu zpět do náruče a snažil se popadnout dech.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

*odpadla*

(Ilay^^, 3. 6. 2011 20:05)

Fjuu... Tuhle povídku jsem přečetla na jeden zátah a naprosto, jsem z ní naprosto okouzlená^^
Ani nevím, jak bych se k tomu měla vyjádřit, jen prostě mě tvoje psaní fascinuje a je to strašně čtivý...xD Nedají se od toho odtrhnout oči...xD :D
Strašně moc se těším až sem přidáš další díl **-**

.....

(samba, 3. 6. 2011 13:11)

Až teď jsem si všimla,že jsem tě nepochválila za kapitolku.Umíš to krásně napsat a budeš lepší uvidíš.

...

(kami, 31. 5. 2011 19:01)

Ach! Je to nádhera a je to úžasné a už sa nemôžem dočkať, keď príde čas aj na to ostatné. zároveň trochu panikárim s predstavy, že tam prídu zachovy rodičia, no to je ešte ďaleko.
Ale... prečo je to posledná kapitola? Nemám už čo čítať. Hm... :( To je veľmi smutné.

jůůůůůůůůůůůůů

(heartles, 17. 5. 2011 21:48)

hej hustý tak sem s dalším pokračováním

úža

(zuzi, 8. 5. 2011 13:25)

kapitola je bezvadná jsem moc rada že zase pokračuješ v psaní tvoje povídka mi chyběla navíc se to čím dál víc rozjíždí takže se moc těšim na pokračko