Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.kapitola - Sprcha

15.kapitola -sprcha

 

Den utekl jak voda. Ani jsem netušil, že se budu tak báječně bavit. Jíra nás pak opustil, že si půjde zavolat. Při tom tak mrkl, že nám bylo hned jasné, že trochu podráždí Reného. No ti dva spolu to bude zážitek je vidět. Docela jsem se na to těšil.

Večer, když jsem se chystal do sprchy si mě Zach přitáhl do náruče.

„Nezajdeme si dát společnou sprchu?“ a při tom mi jazykem lehce přejel přes ucho. Jenom to jeho zašeptání a to,že zjistil jak jsem tam citlivý mně v tu chvíli způsobilo menší bouři v kalhotách.

„já nevím“ bože jo chci to tak moc, že si připadám jak nadržený puberťák,ale na druhou stranu se trochu bojím.

„neboj, neudělám nic co by se ti nelíbilo. Kdykoliv mně zastav“ znovu mi zašeptal do ucha. Já se opřel zády o jeho hruď a ať už měl v úmyslu dělat cokoliv tak já zrovna v tuhle chvíli nebyl schopný odporovat.

Jeho ruce mi rozepnuli košili a velmi jemně začali hladit odhalenou kůži.

„hmm, máš krásně teplé ruce hmm“ no netuším jak je to možné, ale v jeho přítomnosti mám vždy úplně prázdno v hlavě.

Ani jsem si nevšiml, že jsme pomalu došli do koupelny a já už dávno nemám košili. To co jeho jazyk prováděl na mém uchu a šíji mně zcela dostalo mimo.

„sundám ti kalhoty, mohu?“  jo klidně mně i zastřel a já nebudu proti. Jsem si v duchu říkal. Jenom pokračuj v tom co děláš.

„jooo“ víc jsem stejně nebyl schopný říct nahlas

Jeho ruce se přesunuly na pásek kalhot a odepnuli ho. Při tom mě lehce pohladil a já jenom z toho doteku málem vyvrcholil do vlastních kalhot. Zřejmě to poznal tak ruku stáhl a sundal mi kalhoty. Ty spadly ke kotníkům. Jenom jsem z nich vykročil. Stál jsem tam ve spodním prádle a zhluboka dýchal.

Zach ode mně kousek poodstoupil a já slyšel jak se zbavuje svého oblečení. Neodolal jsem a otočil se.

„páni“ neměl jsem to dělat. Uviděl jsem to nejnádhernější tělo jaké snad i existuje. Ráno jsem se ho dotýkal, ale vidět to ve světle bylo něco.

Když už byl nahý došel ke mně a ruce natáhl k mému spodnímu prádlu. Podíval se  mi do očí. Já jenom přikývl. Cokoliv jiného říct jsem nebyl schopen.  Sundal mi poslední zbytek mého oblečení a přitáhl si mně k sobě. Jeho ruka mně uchopila za šiji a jeho rty mně uvěznili v omamující polibek. Byl jsem tak vzrušený, že jsem se začal otírat o jeho stehno a cítil i jeho erekci.

„do sprchy, teď, prosím“ víc jsem stejně nebyl schopen říct hned jak mi dal možnost se nadechnout.

Ve sprše si mně otočil zády k sobě a na ruce nanesl tekuté mýdlo. No po tom co jeho ruce doslova začali na mém těle tancovat  uběhla chvilka a já vyvrcholil aniž by se mně tam dole dotknul. Bylo to tak prudké, že se mi málem podlomili nohy a já se musel o něho opřít víc. Jeho erekce mně lehce šťouchala do hýždí a já si uvědomil, že můj strach je pryč. Chtěl jsem ho tak moc až jsem cítil, že znovu tvrdnu. Vzal jsme jeho ruku, která mně stále hladila na prsou a přesunul ji tam kde jsem chtěl aby se mně dotýkal nejvíc.

„já chci tě cítit, teď. Prosím“

„ššš  hezky si to užívej“ a při tom mi rukou poskytoval tolik rozkoše, o které jsem donedávna ani netušil, že je pouhým dotykem možné.

Když jsem podruhé dospěl do výšin orgasmu tak jsem už nevydržel stát. Jeho ruce mně pevně uchopili. Smysl z nás obou pěnu. Vypnul vodu a natáhl se pro osušku. Do které mě velmi pečlivě zabalil. Opřel mně lehce o umyvadlo a velmi rychle se osušil. Já jenom hltal jeho tělo pohledem. Stále byl vzrušený a mně až teď došlo, že mi nedovolil se ho celou dobu dotknout.

„já chtěl bych se tě taky dotýkat“ zašeptal jsem a natáhl ruku

„nechci na tebe spěchat,ale cokoliv chceš tak můžeš“ uchopil mou ruku a položil si ji na prsa. Cítil jsem jak tluče jeho srdce. Byl to báječný pocit.

„pojď do postele, donesu tě tam. Sotva stojíš na nohou“

„no za to může jedna úžasná sprcha“ a když se mně chystal vzít do náruče tak jsem se hladově přisál na jeho rty. Zvedl mně ze země aniž by přerušil polibek tak mně odnesl do ložnice.

A já si v tu chvíli připadal jak nejšťastnější člověk na zemi.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ooOoo

(Nade, 4. 2. 2012 16:06)

Ha! Našla jsem tě! :D Chodíš k nám na blog a ten svůj zanedbáváš. Koukej honem přidat nějaké ty kapitoly, ať vím, jak to dopadne.

....

(samba, 4. 11. 2011 9:00)

Jak jsem předpokládala,prostě mrtvo.Aspoň zprávičku kdybys napsala ,co a jak.Jak je vidět tak ti za to čtenáři nestojí a já se loučim o jeden nedokončený příběh víc.

bože (tím myslí tebe)

(zuzi, 21. 8. 2011 18:15)

úžasná kapitola moc se těšim na pokračko a také doufám že budou pokračovat v předešlé činosti a také jsem zvědavé jak si povede druhý pár povídky :-)

...

(kami, 27. 7. 2011 16:03)

Aj ja som najšťastnejší človek na zemi. Tak rýchlo som to prečítala... tie tvoje poviedky by som si vždy mala dajako šetriť, lebo potom sa už nemám do čoho zahĺbiť. Ale musím ťa pokárať. Bolo to také kratučké a navnaďujúce, že... stále som v napätí a očakávam pokračovanie. Bude čoskoro? Bacilko by sa mohla posnažiť, aby sme netrpeli. :D Veľmi pekné.

......

(samba, 26. 7. 2011 20:27)

Krása .Říkám pořád ,že to v sobě máš.Rajcovně popsaná scéna.

:)

(Kanojo, 21. 7. 2011 19:16)

Dneska jsem narazila na tvůj blog a musím říct, že tahle povídka je skvělá. Doufám, že brzy bude pokráčko!

Spadla jí Brada AWWW **w**

(Ilay^^, 21. 7. 2011 12:40)

Aaaa Bacil **-** po tak dlouhé době sem opět dáš pokračování a potěšíš mě sexistickou scénou *je naprosto unešená* tohle bylo vážně dokonalé dokonalé, myslím že i u té následující kapitolky bys to mohla dát do pokračování, jejich druhé kolo v postýlce *mlsně se olizuje nad tou úžasnou představou*
Jsem tak strašně ráda, že jsi zpět tvůj očítač i internet, teď se hrozně budu na další díl těšit :D

Jinak Awww **-** moc děkuji za věnování, strašně mě to potěšilo :)