Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. kapitola -Plán první

2. 9. 2010

8.kapitola –Plán první

 

Ráno jsem se vzbudil a tušil, že dnešní den bude zřejmě víc náročný než se mi bude líbit. Rychle jsem se oholil a umyl. No nějak jsem se ze Zachem nedomluvil  v kolik může na ten test DNA. Takže obléct do uniformy a sakra tu mám na koleji. Sem jsem došel v teplákovce na běhání. Takže poklusem  na kolej. Tam byl běžný ranní chaos. Ani si nikdo nevšimnul,že jsem přišel z venku. No kdyby něco tak jsem si byl zaběhat. Zapadl jsem na pokoj. Převlékl se do školní uniformy a popadl tašku z učením. Ještě, že jsem ji měl už nachystanou.

Tak teď zjistit kterou hodinu má Zach volno a vyřídit ten test. Doběhl jsem ke škole a rovnou k jeho kabinetu. Zaklepal. „Vstupte“ když jsem vstoupil byl otočený ke kartotéce a něco v ní hledal.

„hm dobrý. Včera jsme se nedomluvili na čase. V kolik Vám to bude vyhovovat?“ sotva jsem promluvil tak se na mně otočil a udělal krok ke mně. Ten jeho úsměv mně znovu dostal. A zase na mně koukal jak kocour na smetanu. „pane Profesore“ schválně jsem použil jeho titul. Jsem tady jako jeho studentka a kdyby kdokoliv vešel byl by z toho poprask. A to nemluvím o tom, že jsem tady v utajení.

„ v kolik hodin to vyhovuje tobě?“ zeptal se mně a posadil se na roh stolu. Polkl jsem. Už jenom jeho hlas a to jak to řekl mi způsobilo menší problém. A studená sprcha není v dohledu.

„no v kterou hodinu máte volno zajít na ten test? Já se omluvím u ředitele ten to vyřídí učitelům. Sice ví kdo jsem,ale nemusí vědět všechno. Řeknu mu, že jste svědek a já že tam byl taky a proto jsme předvolání oba na stanici.“

„no mám volné poslední dvě hodiny. Takže od 12 hod už neučím. Dneska mám krátký den.“

„dobře. Jdu se na poslední hodiny omluvit a sejdeme se před školou. Skočím se pak převléct do teplákovky. V sukni tam nemíní jít. Už i tak tam mají z toho srandu.“

„převléct? Rád ti s tím pomohu a ještě něco. Dobré ráno“ a než jsem se stihl vzpamatovat tak se ke mně přiblížil a políbil mně. Bylo to jenom tak lehce a škádlivé,ale dostalo mně to víc než kdyby zašel dál. Byl jsem rudý a vyboulenina byla už zřetelná i v sukni.

„Musím do hodiny a ještě zařídit ty poslední hodiny“ a s tím jsem vystřelil z jeho kabinetu, ale zaslechl ještě „hm v té sukni ti to dneska sluší“

Já mu dám sukni. To, že ze mě dělá červenajícího se puberťáka ještě neznamená, že se mu poddám. I když to jak se mně dotýkal by přivedlo jednoho až do pekla. Doběhl jsem na toalety. Naštěstí tam bylo zrovna prázdno. No ráno jsou nacpané ty na koleji než na škole.  Zapadl do nejvzdálenější kabinky a jal se vyřešit nastalý problém. Tady studenou sprchu neseženu a ignorovat to prostě nemohu. Zvedl jsem sukni a zajel rukou pod gumu prádla. Prsty omotal kolem penisu. Sotva jsem se ho dotkl podlomila se mi kolena a musel jsem si sednout na poklop záchodu. Před očima jsem viděl Zachovu tvář a znovu cítil jeho ústa na svých. Představoval jsem si jeho ruku místo své jak jezdí nahoru a dolu po mém penisu. Už jenom ta představa i stačila k tomu, abych s výkřikem udušeným v rukávu udělal.

Tak tohle se mi snad jenom zdá. Udělal jsem se na dámských záchodech s představou jak mi to Zach dělá. Brrr. Jsem fakt na tom hodně špatně. A to si šéf myslí, že týden na venkově s ním bude brnkačka.

Utřel jsem se. Uklidil nepořádek, který jsem vytvořil. Vylezl z kabinky. Naštěstí nikdo mezi tím nepřišel. A vyšel ven na chodbu. Tam bylo až podezřelé ticho. No bezva je po zvonění. Teda já byl fakt mimo když jsem ho vůbec neslyšel. No když už jsem prošvihl začátek hodiny tak zajdu za ředitelem, aby mně omluvil s posledních hodin no a i z téhle první. Došel jsem k ředitelně a zaklepal. Vešel jsem k sekretářce. „Dobrý den, chtěla bych mluvit s panem ředitelem“

Sekretářka neměla ponětí kdo jsem a neměl jsem v plánu se nijak prozradit.

„pan ředitel telefonuje, ale za chvíli Vás přijme. Nemáte být na hodině?“ baba jedna zvědavá.

„je to důležité a pan ředitel to pochopí“ s tím jsem si sedl na židli a čekal.

Po půl hodině čekání jsem nechápal k čemu tu ženskou tady zaměstnávají. Buď telefonovala o nějakých blbostech nebo si brousila ty svoje 10cm drápy.

„Můžete jít dovnitř“ zavrčela čarodějnice

„Děkuji“ zavrčel jsem tak nejmileji jak jsem dokázal a vešel dovnitř. Zavřel dveře. Viděl jsem jak se snaží zjistit proč jsem přišel. Baba jedna zvědavá.

„Dobrý den, copak potřebujete? Slyšel jsem, že včera jste někoho chytli. Takže tu už končíte?“ promluvil ředitel zpoza velkého stolu

„dobrý den, ne ještě neodcházím. Jenom jsem přišel požádat aby jste mně na poslední dvě hodiny a tuto hodinu omluvil u profesorů.“ No nemusí vědět nic co není důležité.

„jistě to není problém. A smím vědět proč?“ takže nejenom zvědavá sekretářka, ale i její šéf.

„no včera jsem zadrželi jednoho pachatele a jako svědek u toho byl váš tělocvikář a viděl mně tam. Takže si myslí, že jsem studentka a byl požádán o svědectví tak tam jdeme spolu. Aby nevzniklo žádné podezření.“ Tak tohle mu musí stačit.

„dobře. Omluvím Vás z hodin. Ještě něco potřebujete?“

„ne děkuji. Vrátím se do vyučování. Nashledanou“

„Naschle a kdyby jste cokoliv potřeboval tak přijďte. Rád pomohu policii s dopadením toho pachatele“ natáhl ke mně ruku. Potřásl jsem jí a řekl „děkuji a už vážně musím jít.“

Otočil jsem se a odešel z jeho kanceláře, kolem čarodějnice co zase brousila ty svoje drápy.

Došel do třídy omluvil se za pozdní příchod. Profesorce jsem sdělil, že mi to ředitel omluví a usedl do lavice. Zbytek vyučování jsem tak nějak přežil.

Moje poslední hodina skončila. Vzal jsem tašku s učením a spolužačkám řekl, že mám poslední dvě hodiny omluvené. Že si musím něco zařídit. Ani se naštěstí moc nevyptávali. Pořád je držela ta jejich sázka o tom která dostane tělocvikáře Zacha. Ha tak tohle holky mají hodně ztracené. No raději se do jejich debat ani nepřipojuji.

Vypadl jsem ze třídy. Došel před školu a za chvíli se ke mně přidal Zach.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(kami, 31. 5. 2011 18:01)

No som zvedavá na páchateľa. Mám začať počítať s riaditeľom? Hm... je to fajn.

.......

(samba, 5. 9. 2010 13:54)

Povedené,usměvné a žhavé.Tak nám budu držet palce aby tě to těšilo a měla si elán do psaní

krása

(zuzi, 4. 9. 2010 15:52)

super kapča ani sem nečekala že to tady bude tak brzo a už se těším na další i když jsi teprv na začátku navic už tam začíná být náká akce takže už se nemůžu dočkat až spolu odjedou *zvrhlý pohled* i když chapu že ted když je škola tak nebudeš mít tolik času ale mě to neva já si počkám :P